CS5211GDR14G
Part Number:
CS5211GDR14G
Frequency - Switching :
150kHz ~ 750kHz
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
4.5V ~ 14V