LTC3807MPUDC#TRPBF
Part Number:
LTC3807MPUDC#TRPBF
Duty Cycle (Max) :
99%
Frequency - Switching :
50kHz ~ 900kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
4V ~ 38V