S-8521C25MC-BTKT2U
Part Number:
S-8521C25MC-BTKT2U
Duty Cycle (Max) :
100%
Frequency - Switching :
60kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Product Status :
Active
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
2.5V ~ 10V