SO63-1-9036-20CS2677
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part Number:
SO63-1-9036-20CS2677
Category:
Solder Sleeve
Description:
SLDR SLV WIRE-WIRE 0.075/0.105"
Manufacturer :
Category :
Solder Sleeve
Color :
Transparent - Blue
Diameter :
0.075" (1.91mm), 0.105" (2.67mm)
Features :
Immersion Resistant, Pre-Installed Lead Wire
Length :
0.650" (16.51mm)