F6N0.50PG150
Part Number:
F6N0.50PG150
Description:
SELF WRAP 1/2" X 150' GRAY
Color :
Gray
Diameter - Inside, Expanded :
Diameter - Inside, Non-Expanded :
0.500" (12.70mm)
Length :
150' (45.72m)
Operating Temperature :
-70°C ~ 125°C
Wall Thickness :
0.025" (0.64mm)