F6N0.25OR200
Part Number:
F6N0.25OR200
Description:
SELF WRAP 1/4" X 200' ORANGE
Color :
Orange
Diameter - Inside, Expanded :
Diameter - Inside, Non-Expanded :
0.250" (6.35mm)
Length :
200' (60.96m)
Operating Temperature :
-70°C ~ 125°C
Wall Thickness :
0.025" (0.64mm)