F6N0.75PG100
Part Number:
F6N0.75PG100
Description:
SELF WRAP 3/4" X 100' GRAY
Color :
Gray
Diameter - Inside, Expanded :
Diameter - Inside, Non-Expanded :
0.750" (19.05mm)
Length :
100' (30.48m)
Operating Temperature :
-70°C ~ 125°C
Wall Thickness :
0.025" (0.64mm)