F6N1.50PG25
Part Number:
F6N1.50PG25
Description:
SELF WRAP 1.5" X 25' GRAY
Color :
Gray
Diameter - Inside, Expanded :
Diameter - Inside, Non-Expanded :
1.500" (38.10mm)
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-70°C ~ 125°C
Wall Thickness :
0.038" (0.96mm)