F6N0.50PG75
Part Number:
F6N0.50PG75
Description:
SELF WRAP 1/2" X 75' GRAY
Color :
Gray
Diameter - Inside, Expanded :
Diameter - Inside, Non-Expanded :
0.500" (12.70mm)
Length :
75.00' (22.86m)
Operating Temperature :
-70°C ~ 125°C
Wall Thickness :
0.025" (0.64mm)