DGN1.75BK25
Manufacturer:
Techflex
Part Number:
DGN1.75BK25
Category:
Spiral Wrap, Expandable Sleeving
Description:
EXPAND SLEEVE 1.75" X 25' BLACK
Manufacturer :
Techflex
Category :
Abrasion Protection :
Color :
Black
Diameter - Inside, Expanded :
2.125" (53.97mm)
Diameter - Inside, Non-Expanded :
1.750" (44.45mm)