F6N1.25OR25
Part Number:
F6N1.25OR25
Description:
SELF WRAP 1.25" X 25' ORANGE
Color :
Orange
Diameter - Inside, Expanded :
Diameter - Inside, Non-Expanded :
1.250" (31.75mm)
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-70°C ~ 125°C
Wall Thickness :
0.038" (0.96mm)