RC1587T15
Part Number:
RC1587T15
Description:
IC REG CONV PENTIUM 1OUT TO220-3
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
0°C ~ 125°C
Package / Case :
TO-220-3
Supplier Device Package :
TO-220-3
Voltage - Input :
3.3V ~ 7V
Voltage - Output :
1.5V