NCV97310MW33AR2G
Part Number:
NCV97310MW33AR2G
Description:
IC PMU MULTI-OUTPUT 32QFNW
Number of Outputs :
3
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
32-VFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package :
32-QFNW (5x5)
Voltage - Input :
4.5V ~ 36V
Voltage - Output :
3.3V