S-814A33AMC-BCXT2G
Part Number:
S-814A33AMC-BCXT2G
Description:
IC REG LINEAR 3.3V 110MA SOT23-5
Current - Output :
110mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
PSRR :
45dB (100Hz)
Voltage - Input (Max) :
10V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
3.3V
Voltage Dropout (Max) :
0.44V @ 60mA