S-13R1G32-N4T1U3
Part Number:
S-13R1G32-N4T1U3
Description:
IC REG LINEAR 3.2V 150MA SC82AB
Current - Output :
150mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
SC-82A, SOT-343
PSRR :
70dB (1kHz)
Supplier Device Package :
SC-82AB
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
3.2V
Voltage Dropout (Max) :
0.23V @ 100mA