AP7343DQ-18FDZW-7
Part Number:
AP7343DQ-18FDZW-7
Current - Output :
300mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
PSRR :
75dB (1kHz)
Voltage - Input (Max) :
5.25V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
1.8V