S-1312D25-A4T2U3
Part Number:
S-1312D25-A4T2U3
Description:
IC REG LINEAR 2.5V 150MA HSNT4-B
In Stock:
100
Current - Output :
150mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
PSRR :
70dB (1kHz)
Supplier Device Package :
HSNT-4-B
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
2.5V
Voltage Dropout (Max) :
0.32V @ 100mA