TAR5S25U(TE85L,F)
Part Number:
TAR5S25U(TE85L,F)
Description:
UFV POINT DDRULATOR (LF) VOUT: 2
Current - Output :
200mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
6-SMD (5 Leads), Flat Lead
PSRR :
70dB (1kHz)
Supplier Device Package :
UFV
Voltage - Input (Max) :
15V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
2.5V
Voltage Dropout (Max) :
0.2V @ 50mA