HCNW2611-500E
Part Number:
HCNW2611-500E
Common Mode Transient Immunity (Min) :
15kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) :
20mA
Current - Output / Channel :
50 mA
Data Rate :
10MBd
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
100ns, 100ns
Rise / Fall Time (Typ) :
24ns, 10ns
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.64V
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V