HCNW4506-300E
Part Number:
HCNW4506-300E
Common Mode Transient Immunity (Min) :
15kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) :
25mA
Current - Output / Channel :
15 mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
550ns, 400ns
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.6V
Voltage - Supply :
4.5V ~ 30V