J40C-8000-7425J
Manufacturer:
Brady Corporation
Part Number:
J40C-8000-7425J
Category:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Description:
J40C-8000-7425J (8.00 IN X 100F
Manufacturer :
Brady Corporation
Category :
Applications :
General
Color - Background :
White
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Ink Jet Printer
Label Size :
Label Type :
Continuous
Length :
1.197" (30.40mm)
Location :
Indoor
Material :
Material - Body :
Polypropylene (PP)
Printer Name :
J4000, J40-CMY
Product Status :
Active
Width :
8.000" (203.20mm)