MP-254064-10-8A
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part Number:
MP-254064-10-8A
Category:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Description:
LABEL ID PRODUCT
Manufacturer :
Category :
Applications :
Color - Background :
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Thermal Transfer Printer
Label Size :
1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm)