HW-165102-10-9
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part Number:
HW-165102-10-9
Category:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Description:
LABEL ID PRODUCT
Manufacturer :
Category :
Applications :
Color - Background :
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Thermal Transfer Printer
Label Size :
0.65" x 0.402" (16.5mm x 10.2mm)