C379X030FJJ
Manufacturer:
Panduit Corporation
Part Number:
C379X030FJJ
Category:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Description:
LABEL NETWORK ADH
Manufacturer :
Panduit Corporation
Category :
Applications :
Wire Marker and Flag
Color - Background :
White
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Label Size :
Label Type :
Die Cut
Length :
3.790" (96.27mm)
Location :
Material :
Material - Body :
Polyolefin
Printer Name :
Product Status :
Active
Width :
0.300" (7.62mm)