C061X030FJC
Manufacturer:
Panduit Corporation
Part Number:
C061X030FJC
Category:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Description:
LABEL PO WHITE 0.3" W X 0.61" L
In Stock:
10
Manufacturer :
Panduit Corporation
Category :
Applications :
Component
Color - Background :
White
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Thermal Transfer Printer
Label Size :
Label Type :
Die Cut
Length :
0.610" (15.49mm)
Location :
Not Noted
Material :
Material - Body :
Polyolefin (PO)
Printer Name :
PanTher LS8E
Product Status :
Active
Width :
0.300" (7.62mm)