B30C-4000-584-SL
Manufacturer:
Brady Corporation
Part Number:
B30C-4000-584-SL
Category:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Description:
LABEL 4" W X 50' L SILVER
In Stock:
2
Manufacturer :
Brady Corporation
Category :
Applications :
Electronic Labeling
Color - Background :
Silver
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Label Size :
Label Type :
Continuous
Length :
50' (15.2m)
Location :
Outdoor
Material :
Material - Body :
Plastic
Printer Name :
BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer
Product Status :
Active
Width :
4.000" (101.60mm)