B30C-4000-595-CL
Part Number:
B30C-4000-595-CL
Description:
LABEL 4" W X 100' L CLEAR
In Stock:
5
Applications :
Industrial Applications
Color - Background :
Clear
Label Type :
Die Cut
Length :
100' (30.5m)
Material - Body :
Vinyl
Printer Name :
BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printers, i3300, S3000, S3100 Brady Printer
Width :
4.000" (101.60mm)