B30C-4000-855-WT
Part Number:
B30C-4000-855-WT
Description:
LABEL 4" W X 50' L WHITE
In Stock:
8
Applications :
General
Color - Background :
White
Label Type :
Continuous
Length :
50' (15.2m)
Material - Body :
Polyester (PET)
Printer Name :
BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer
Width :
4.000" (101.60mm)