B30C-4250-509-YL
Part Number:
B30C-4250-509-YL
Description:
LABEL 4.25" W X 25' L YELLOW
In Stock:
8
Applications :
General
Color - Background :
Yellow
Label Type :
Continuous
Length :
25' (7.6m)
Material - Body :
Polyester (PET)
Printer Name :
BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer
Width :
4.250" (107.95mm)