DIA-375-WT-PK
Manufacturer:
Brady Corporation
Part Number:
DIA-375-WT-PK
Category:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Description:
LABEL WHITE 1=25PCS
In Stock:
4
Manufacturer :
Brady Corporation
Category :
Applications :
Device Marker
Color - Background :
White
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Label Size :
Label Type :
Die Cut
Length :
0.375" (9.53mm)
Location :
Material :
Material - Body :
Cloth
Printer Name :
Product Status :
Active
Width :
0.187" (4.75mm)