F1254-BESW2
Manufacturer:
Clarion Safety Systems
Part Number:
F1254-BESW2
Category:
Signs, Nameplates, Posters
Description:
DANGER ALUMINIUM SIGN 10" X 14"
In Stock:
25
Manufacturer :
Clarion Safety Systems
Category :
Signs, Nameplates, Posters
Color :
Black and White Legend, Blue, Red, White and Yellow Background
For Use With/Related Products :
Danger
Label Size :
14.00" L x 10.00" W (355.6mm x 254.0mm)