PDUMV20HVNET2
Part Number:
PDUMV20HVNET2
Description:
PDU SWITCHED 208V-240V 20A 7 C13
AC Outlets :
8
Approval Agency :
CE, NOM, UL
Connector - AC Input :
NEMA L6-20P
Connector - AC Output :
IEC 320-C13 (7), C19
Current - Max :
20A
Energy :
Features :
Load Meter
Product Status :
Obsolete
Region Utilized :
International
Voltage - Input :
200 ~ 240V