S3M15K3B
Part Number:
S3M15K3B
Backup Time - Max Load :
13 minutes
Height :
34.170" (867.92mm)
Power - Rated :
15kVA / 15kW
Size / Dimension :
35.430" L x 9.840" W (899.92mm x 249.94mm)
Voltage - Input :
120V, 208V (3-Phase), 127V, 220V (3-Phase)
Voltage - Output :