SVX90KS3P
Part Number:
SVX90KS3P
Description:
SMARTONLINE SVX SERIES 90KVA 400
Height :
58.071" (1475.00mm)
Power - Rated :
90kVA / 90kW
Size / Dimension :
43.307" L x 23.622" W (1100.00mm x 600.00mm)
Voltage - Input :
220V, 230V, 240V (3-Phase)
Voltage - Output :
220V, 230V, 240V (3-Phase)