SVX60KM2P4B
Part Number:
SVX60KM2P4B
Backup Time - Max Load :
5 minutes
Height :
79.134" (2010.00mm)
Power - Rated :
60kVA / 60kW
Size / Dimension :
43.307" L x 23.622" W (1100.00mm x 600.00mm)
Voltage - Input :
220V, 230V, 240V (3-Phase)
Voltage - Output :
220V, 230V, 240V (3-Phase)