E64/10/50-3F36-A630-P
Part Number:
E64/10/50-3F36-A630-P
Description:
FERRITE CORE E 3F36
Height :
0.402" (10.20mm)
Length :
2.520" (64.00mm)
Material :
3F36
Width :
2.000" (50.80mm)