B66307G0500X187
Part Number:
B66307G0500X187
Description:
FERRITE CORE E N87 1PC
Gap :
Gapped
Height :
0.323" (8.20mm)
Length :
0.630" (16.00mm)
Material :
N87
Width :
0.185" (4.70mm)