B66307G0000X130
Part Number:
B66307G0000X130
Description:
FERRITE CORE E N30 1PC
Height :
0.323" (8.20mm)
Length :
0.630" (16.00mm)
Material :
N30
Supplier Device Package :
E 16 x 8 x 5
Tolerance :
Width :
0.185" (4.70mm)