B66300G0000X187
Part Number:
B66300G0000X187
Description:
FERRITE CORE E N87 1PC
Height :
0.114" (2.90mm)
Length :
0.248" (6.30mm)
Material :
N87
Supplier Device Package :
E 6 x 3
Tolerance :
Width :
0.079" (2.00mm)