PQ50/50-3F36
Part Number:
PQ50/50-3F36
Description:
FERRITE CORE PQ 3F36 2PC SET
In Stock:
202
Height :
1.969" (50.00mm)
Length :
2.008" (51.00mm)
Material :
3F36
Supplier Device Package :
PQ 50 x 50
Tolerance :
Width :
1.260" (32.00mm)