AP-FD25C22E0256GS-5TM
Part Number:
AP-FD25C22E0256GS-5TM
Description:
SSD 256GB 2.5" MLC ATA 5V
Current - Max :
400mA (Typ)
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
256GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
100.00mm x 69.90mm x 9.30mm
Speed - Write :
90MB/s
Voltage - Supply :
5V