SQF-P25S4-128G-P9E
Part Number:
SQF-P25S4-128G-P9E
Description:
SSD 128GB 2.5" SLC 3.3V-5V
Current - Max :
210mA
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
128GB
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
3.3V, 5V