SQF-P25S4-128G-P9C
Manufacturer:
Advantech
Part Number:
SQF-P25S4-128G-P9C
Category:
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
Description:
SSD 128GB 2.5" SLC 3.3V-5V
Manufacturer :
Advantech
Category :
Current - Max :
210mA
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
128GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
Speed - Read :
65MB/s
Speed - Write :
55MB/s
Type :
Voltage - Supply :
3.3V, 5V