SQF-S25S8-128G-S8C
Part Number:
SQF-S25S8-128G-S8C
Description:
SSD 128GB 2.5" SLC SATA III
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
128GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
100.20mm x 69.85mm x 7.00mm