SQF-P25S4-32G-P9C
Part Number:
SQF-P25S4-32G-P9C
Description:
SSD 32GB 2.5" SLC 3.3V-5V
Current - Max :
210mA
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
32GB
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
3.3V, 5V