APM2T80P201016GAN-HTM1W
Part Number:
APM2T80P201016GAN-HTM1W
Description:
SSD 16GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Current - Max :
300mA (Typ)
Memory Size :
16GB
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Speed - Read :
215MB/s
Speed - Write :
150MB/s
Voltage - Supply :
3.3V