APM2T80P201032GAN-7TM
Part Number:
APM2T80P201032GAN-7TM
Description:
SSD 32GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Current - Max :
470mA (Typ)
Memory Size :
32GB
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Size / Dimension :
80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Speed - Read :
510MB/s
Speed - Write :
180MB/s
Voltage - Supply :
3.3V