SQF-S25VF-3K8G-SCE
Part Number:
SQF-S25VF-3K8G-SCE
Description:
SQF 2.5" SATA SSD OPAL 840 3840G
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
3.84TB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
100.00mm x 69.85mm x 7.00mm
Speed - Read :
559.6MB/s
Speed - Write :
526.9MB/s
Type :
SATA III
Voltage - Supply :
5V