AP-FD25C23E0128GS-W3T
Part Number:
AP-FD25C23E0128GS-W3T
Description:
SSD 128GB 2.5" SLC ATA 5V
Current - Max :
295mA
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
128GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
100.00mm x 69.90mm x 9.30mm
Speed - Write :
95MB/s
Voltage - Supply :
5V