SQF-S25U4-64G-S9C
Part Number:
SQF-S25U4-64G-S9C
Description:
SSD 64GB 2.5" MLC SATA III
Current - Max :
400mA
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
64GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
100.00mm x 69.90mm x 7.00mm